Cihan Ünal, Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosunda

Cihan Ünal, Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosunda
Star Tv'de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem, serinin ilk versiyonu gibi bünyesine ünlü oyuncuları konuk etmeye devam ediyor. Başrollerini Hülya Avşar, Ekin Koç ve Beren Saat'in paylaştığı Kösem'in bu hafta yayınlanacak bölümne de Kuyucu Murad Paşa rolüyle Cihan Ünal katıldı. Usta oyuncu Cihan Ünal, bir döneme damgasını vuran Dördüncü Murad dizisinde de Sultan Murad’ı canlandırmıştı.

Osmanlı’nın kudretli devlet adamı
Bir asker ve yönetici olarak devletin tüm kademelerinde görev yapan Kuyucu Murad Paşa, diziye sadrazam olarak dahil oluyor. İlk hedef olarak Anadolu’daki Celali İsyanları’nı bastırmayı önüne koyan Kuyucu Murad’ı sarayda bekleyen başka bir tehlike daha var.

Yılların ateşi yeniden harlanıyor
Kuyucu Murad, yıllarını payitaht yerine imparatorluğun türlü şehirlerinde geçirmesinden sorumlu tuttuğu Safiye Sultan ile yıllar sonra yine karşılaşıyor. Aradan geçen zaman her şeyi değiştirse de, ikili arasındaki kin ve düşmanlık baki kalıyor.
Yaşadığı pek çok felaketten Safiye Sultan'ın komplolarını sorumlu tutan Kuyucu Murad, onunla hayatının bu yeni döneminde yeniden savaşmaya hazır.

Gerçek bir asker gibi yaşayıp ölmek isteyen Murad Paşa'nın gözü karalığı, Muhteşem Yüzyıl Kösem'deki savaşların şiddetini de artıracak. Anadolu’da Celalilerle, sarayda ise Safiye Sultan’ın tam karşısında mücadele edecek.


İşte Cihan Ünal'ın görüldüğü fragman

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER