Hazen Audel ile Kabile Yaşamı 2. sezonu ile Nat Geo’da!

Hazen Audel ile Kabile Yaşamı 2. sezonu ile Nat Geo’da!

Vahşi yaşamın içerisinde kaybolacağınız Hazen Audel ile Kabile Yaşamı belgesel serisi, ikinci sezonu ile 25 Ocak Pazartesi günü 21.00’de Nat Geo’da başlıyor.

Hayatta kalma uzmanı ve vahşi yaşam rehberi Hazen Audel’in kendi sınırlarını ve yeteneklerini aştığı macera dolu yolculuğu Hazen Audel ile Kabile Yaşamı’nın ikinci Sezonu, 25 Ocak Pazartesi'den itibaren saat 21.00’de National Geographic Channel ekranlarına geliyor. Dünyanın en sıra dışı köşelerine giderek bu topraklarda hayatta kalabilmek için binlerce yıldır doğayla mücadele eden kabile insanlarının tekniklerini kullanan Hazen, başarıya ulaşmak için alışılagelmemiş yollar deniyor.

Hazen Audel’in rotasında Papua Yeni Gine’nin timsahlarla dolu yağmur ormanlarından kuru Sahara Çölü’ne, Himalayalar’ın en soğuk zirvesinden heyecan dolu egzotik topraklara kadar birçok nokta var. Hazen’in doğayla savaştığı ve “İnsan burada nasıl hayatta kalır?” sorusunu cevaplamaya çalıştığı belgesel seri ocak ayında National Geographic Channel’da başlıyor.

Hazen Audel ile Kabile Yaşamı, ikinci sezonu ile 25 Ocak’tan itibaren her pazartesi günü saat 21.00’de National Geographic Channel’da.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER