Bones sona yaklaşıyor olabilir

Bones sona yaklaşıyor olabilir
Fox kanalının uzun soluklu dizilerinden Bones'un geleceği belirsizliğini koruyor.

Daha önce haberini yaptığımız gibi Bones'un oyuncuları Emily Deschanel, David Boreanaz ile yapımcıları Barry Josephson ve Kathleen Reichs, Fox'a dava açmıştı. Bunun nedeni de kanalın kendi çıkarına odaklı işlem yapması ve kaynak dağılımındaki bozukluk olmuştu. Durum böyle olunca Bones'un devam edip etmeyeceği de merak edilir oldu. Television Critics Association yani Televizyon Eleştirmenleri Derneği kış basın turuna katılan Fox kanalından Bones hakkında da açıklamalar geldi.

Kanalın CEO'larından Dana Walden, hukuksal sorunun dizinin geleceğiyle bağlantılı olmadığını, davanın da daha nihayete ermediğini söyledi. Henüz dizinin geleceği için bir karar alınmadığını da belirtti ancak sonrasında bahsi geçen planlar hep diziyi bitirme odaklı şekilde ilerliyor. Walden, dizinin düzgün bir şekilde son bulmasını istediklerinden çünkü Bones hayranlarının tatmin edici bir finali hak ettiğinden bahsetti. Bunun yanında yapımcılarla oturup konuşmak ve sorunları çözmek istediklerini de dile getirdiler. Fakat bu son seçeneğin ne kadar etkili olacağı bilinmiyor.

Bones hakkındaki bir sonraki haberimiz dizi finali hakkında mi yoksa on ikinci sezon onayı üzerine mi olacak, bekleyip göreceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER