Kıvanç Tatlıtuğ televizyona ne zaman dönüyor?

Kıvanç Tatlıtuğ televizyona ne zaman dönüyor?
Son dönemin en ışıltılı ekran figürü Kıvanç Tatlıtuğ, bilindiği üzere Star Tv ile bir proje daha yapmak üzere anlaşmalı. Tatlıtuğ'un 2016 Eylül ayında ekrana döneceği herkes tarafından konuşuluyor. Ancak hangi projeyle döneceği de bir sır gibi saklanıyor. Ay Yapım, exclusive olarak bünyesine bağladığı yani sadece Ay Yapım'a proje üretmesini sağladığı yazarları Ece Yörenç, Melek Gençoğlu ve Sema Ergenekon-Eylem Canpolat ikilisine uzun zamandır çeşitli projeler yazdırıyor. Lakin kimin yazdığı projede, kim rol alacak henüz şekillenmemişti.

Duyumlarımıza göre bir süredir sinema filmi projesi yazan Ergenekon-Canpolat ikilisi, Ay Yapım'ın ani kararıyla sinema filmi senaryosunu beklemeye alıp, dizi yazımını öne almışlar. İkili, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde olacağı hikayeyi tasarlamış ve senaryoyu yazmaya başlamışlar bile... Herkesin üzerinde hemfikir kaldığı hikaye hâlâ bir sır ama hızlanan süreç nedeniyle Kıvanç Tatlıtuğ'un ekrana 2016 Eylül ayından daha da erken bir zamanda gelmesi bekleniyor. Her şey planlandığı gibi gider ve bir son dakika değişikliği olmazsa, Ergenekon ve Canpolat 15 yıl sonra Kıvanç Tatlıtuğ ile yeniden çalışacaklar.

Bu arada Çağatay Ulusoy'a düşünülen projenin de bir Hollywood uyarlaması olduğu ve tasarımında Ece Yörenç'in çalıştığı kulağımıza fısıldandı.. Kağıt üzerinde hiçbir yapım firması ve kanal ile sözleşmesi olmayan Kenan İmirzalıoğlu ise halen proje okumaya ve ekrana dönme konusunda daha yavaş adımlar atmaya devam ediyor.

Gelişmeleri bildireceğiz..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER