J.J. Abrams'a göre Person of Interest bu yıl bitebilir

J.J. Abrams'a göre Person of Interest bu yıl bitebilir
CBS kanalının sevilen dizilerinden Person of Interest'in akıbetinin ne olacağı hala belirsizliğini koruyor. 

Dizinin geleceği hakkında merak edilen yanıt Television Critics Association yani Televizyon Eleştirmenleri Derneği kış basın turunda geldi. J.J. Abrams, Hulu'da ekrana gelecek yeni dizisi 11.22.63 için burada bulunuyordu. Person of Interest'in de yapımcılığını üstlenen Abrams, hala anlatmak istedikleri bir sürü hikayenin olduğunu, henüz hiçbir şeyin kesinleşmediğini ancak dizinin bu yıl son bulabileceğini söyledi.

Person of Interest'le ilgili kriz kanalın diziye öncekilerden kısa sezon onayı vermesiyle çıktı. Bölüm sayısı 13'e düşen dizinin biteceği konuşulmaya başlandı. Ardından CBS, yeni sezon takviminde diziye yer vermedi. Hala da yeni bölümlerin tam olarak ne zaman ekrana geleceği bilinmiyor. Ancak Abrams bu bölümlerin izleyicilerle buluşacağına inandığını özellikle vurguladı. CBS de beşinci sezonu bahar ayında ekrana getirmeyi planladıklarını duyurdu. 

Şimdilik Person of Interest'in geleceğine dair kesinleşen bir şey yok. Yeni bilgiler geldikçe diziyle ilgili gelişmeleri duyurmaya devam edeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER