House of Cards'ın 4. sezonu için yeni tanıtım geldi

House of Cards'ın 4. sezonu için yeni tanıtım geldi
Mart ayında dördüncü sezonuyla geri dönecek olan House of Cards için yeni bir tanıtım paylaşıldı.

Netflix'in başarılı yapımlarından House of Cards'ta Frank Underwood yeniden seçilmek için çabalıyor. Paylaşılan bu tanıtım da onun Amerika halkıyla konuşmasını içeriyor. Bir yandan da onun aslında konuşmasında bahsettiği şeyleri görüyoruz. 

Tanıtımda "Hak ettiğimiz liderlere sahip olduğumuzu söylerler. Bence Amerika'nın hak ettiği şu: Gözlerinizin içine bakıp ne istediğini söylemekten kaçınmayan bir lider. Ben insanları öncelik olarak kabul etmeye inanıyorum. Amerika'yı başarılı ilerleyişine geri döndürmeye inanıyorum. Yeni kapılar açmaya inanıyorum. Her iki tarafla birden çalışmak ve hepimizin istediklerini elde etmek istiyorum. Ben alçak gönüllü bir adamım. Nereden geldiğimi asla unutmadım. Desteğinizi hiçbir zaman cepte görmedim. İnsanları doğru tarafa yönlendirmeye inanıyorum ancak sonunda hepimiz kendi kararlarımızı almak konusunda özgür olmalıyız. Eğer hak ettiğimiz liderlere sahip oluyorsak, Amerika Frank Underwood'u hak ediyor. Siz de kalbinizde bunun doğru olduğunu biliyorsunuz." sözleri yer alıyor.

Başrollerinde Kevin Spacey ve Robin Wright yer aldığı House of Cards, 4 Mart'ta ekrana dönecek. Paylaşılan tanıtımı aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER