Starz'dan yeni dizi: Maleficio

Starz'dan yeni dizi: Maleficio
Son zamanlarda başarılı dizileriyle adından söz ettirmeye başlayan Starz, şimdi de bir uyarlama yapım ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

Television Critics Association yani Televizyon Eleştirmenleri Birliği basın turuna katılan Chris Albrecht, Televisa USA ile ortak bir proje üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Bu yeni dizi 1983-84 yıllarında ekrana gelmiş olan Meksika yapımı El Maleficio'dan uyarlanacak. 320 bölüm devam eden dizi tüm zamanların en başarılı pembe dizilerinden birisi olmuştu.

Bu yeni doğaüstü yapım Don Enrique De Martino ismindeki bir karakteri merkezine alıyor. Bu başarılı iş adamı şeytanla ölümcül bir anlaşma yapmasıyla dikkat çekiyor. Mauricio Katz dizide baş yazar olarak görev yapacak. Pedro Peirano, Katz ile birlikte ilk bölümü kaleme alacak.

Starz kanalı adına konuşan Carmi Zlotnik konuyla ilgili yaptığı açıklamada böyle başarılı bir yapımı Amerikan izleyicisine sunacakları için oldukça heyecanlı olduklarını, bu projenin uyarlamaya değer bir yapım olduğunu dile getirdi.

Şimdilik Maleficio'da kimlerin rol alacağı ya da dizinin çekimlerine ne zaman başlanacağı bilinmiyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER