Hayatın Bir Günü Nat Geo People’da başlıyor

Hayatın Bir Günü Nat Geo People’da başlıyor

Oscar adayı yönetmen Morgan Spurlock’un kamerasından Nat Geo People ekranlarına gelen ve ünlü isimlerin yaşamlarından bir günlük kesitler sunan Hayatın Bir Günü, 11 Ocak’tan itibaren her pazartesi günü saat 20.00’de olacak.

Kariyerinin büyük bir kısmını kamerayı kendine çevirip, tecrübelerini seyircilere göstermekle geçiren Oscar adayı yönetmen Morgan Spurlock’un kamerasından ekranlara gelen Hayatın Bir Günü11 Ocak Pazartesi 20.00’de Nat Geo People’da başlıyor. Bu sefer Morgan Spurlock, kamerasını popüler kültürün en ilginç ve yaratıcı insanlarına çevirerek sıra dışı bir kariyere sahip olmanın günlük hayattaki farklılıklarını gözler önüne seriyor.

Spurlock, her bölümde günümüzdeki ikonik karakterlerin, başarılı işadamlarının, müzisyenlerin, oyuncuların ve girişimcilerin günlük hayatından bölümler sunuyor. Hayatın Bir Günü’nde İngiliz iş adamı Sir Richard Branson, Amerikalı Hip Hop müzisyeni will.i.am, Amerikalı oyuncu Joel McHale ve Amerikalı balerin Misty Copeland gibi farklı alanlarda başarılı birçok ünlü isim ağırlanıyor.

Hayatın Bir Günü11 Ocak’tan itibaren her pazartesi günü saat 20.00’de Nat Geo People’da ekranlara geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER