Vikings için 4. sezon fragmanı geldi

Vikings için 4. sezon fragmanı geldi
History Channel'ın çok sevilen dizisi Vikings, şubat ayında ekrana dönecek. Merakla beklenen yeni bölümler için uzun bir tanıtım paylaşıldı.

Neredeyse iki dakika uzunluğundaki bu tanıtımda dikkat çeken tema elbette savaş oluyor. Ragnar (Travis Fimmel) ve Rollo (Clive Standen) arasındaki güç mücadelesi devam ediyor. Üçüncü sezonda Paris'te bırakılan Rollo, mücadeleden kolay kolay vazgeçmeyecek. Geri dönen Ragnar da hala tehlikeli bir şekilde hasta görünüyor. İkili arasındaki savaşın yanı sıra, Bjorn giderek öne çıkıyor. Aslaug, Ragnar'dan sonra bir kadının gücü devralma ihtimalini öğrenmeye çabalıyor. Vikingler bir yandan yeni bir akın planlıyor.

Vikings'de Travis Fimmel, Clive Standen, Gustaf Skarsgård, Katheryn Winnick, George Blagden ve Jessalyn Gilsig gibi isimler rol alıyor. Sevilen dizi dördüncü sezonunda 20 bölümden oluşacak. İlk 10 bölüm şubat ayında izleyicilerle buluşacak. Geri kalan bölümleriyse 2016'nın sonlarına doğru izleyeceğiz.

Vikings'in merakla beklenen dördüncü sezonu Amerika'da 18 Şubat'tan itibaren ekranlarda olacak. Bahsi geçen tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER