iZombie, Kristen Bell'i misafir edecek

iZombie, Kristen Bell'i misafir edecek
The CW'nun çizgi roman uyarlaması dizilerinden iZombie, Kristen Bell'i konuk edecek. Bu bölümün ocak ayında ekrana gelmesi bekleniyor.

Özellikle 2004'te başlayan Veronica Mars dizisiyle tanıdığımız Bell, aynı zamanda Gossip Girl'de seslendirme yapmıştı. Bell yine bir seslendirme işiyle televizyona geri dönüyor. Onun iZombie'ye misafir olmasıyla dizide Veronica Mars rüzgarı esecek gibi görünüyor. Çünkü iZombie ve Veronica Mars aynı ismin yani Rob Thomas'ın elinden çıkıyor. Bu sayede Thomas ve Bell yeniden bir araya gelmiş olacak.

Kristen Bell hikayeye Fifty Shades of Grey Matter bölümünde sesiyle dahil olacak. Bu bölümde Liv, zehirlenerek ölmüş olan genç bir kızın beynini yiyecek. Kütüphaneci olan bu genç kız, boş zamanlarında erotik romanlar yazıyor olacak. Liv de onun bu özelliğinin etkisine kapılacak. Kristen Bell'in bu hikayedeki yeri ne olacak henüz bilinmiyor.

Bunun yanında Bell, iZombie'ye konuk olan ilk Veronica Mars oyuncusu değil. Dizide daha önce Ryan Hansen, Percy Daggs III, David Starzyk, Adam Rose ve Daran Norris gibi isimleri de görmüştük. 

İkinci sezona ara vermiş olan iZombie, 12 Ocak'tan itibaren hikayeye devam edecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER