Castle dizisi sona mı yaklaşıyor?

Castle dizisi sona mı yaklaşıyor?
ABC'de ekrana gelen Castle'nin reytinglerindeki düşüşle birlikte dizi sekizinci sezonda bitecek mi sorusu gündeme geldi.

Başrollerinde Nathan Fillion ve Stana Katic’in yer aldığı dizi yayın hayatına 2009 yılında başladı. Sekizinci sezonuyla ekranda olan dizide anlatılacak hikayeler henüz bitmedi. Ancak giderek düşen reytingler Castle'nin yayın macerasının sonuna yaklaştığının sinyallerini veriyor olabilir. Hayranlar daha şimdiden Castle'nin sekizinci sezonun ardından iptal edilmesinden korkuyor. Ancak yapımın baş yazarları Alexi Hawley ve Terence Paul Winter'a göre korkacak bir durum yok. 

İkili bu konu hakkında TVLine'ye konuştu. Kanal yöneticilerinin bu gibi kararları genelde son dakikaya kadar almadığını, ancak azalan reytinglerden dolayı senaryoyu dizinin bitebileceğini düşünerek yazdıklarını dile getirdiler. Böylece dizi sekizinci sezonda iptal edilse de, hikaye bitmemiş gibi hissettirmeyecek. Sekizinci sezon finali aynı zamanda dizinin sonu gibi bir havaya sahip olacak.

Castle'nin kaderi ne olacak henüz belli değil ancak dizi sekizinci sezona 1 Şubat'tan itibaren ABC ekranlarında devam edecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER