Sherlock özel bölümü için kamera arkası görüntüleri paylaşıldı

Sherlock özel bölümü için kamera arkası görüntüleri paylaşıldı
Sherlock'un uzun zamandır heyecanla beklenen bölümüne geri sayım devam ederken BBC One, The Abominable Bride'ın kamera arkasını gözler önüne serdi.

BBC One sosyal medya hesaplarından paylaşılan videoda dizinin baş yazarı Steven Moffat dışında, oyuncular Benedict Cumberbatch, Martin Freeman ve Rupert Graves'i görüyoruz. Steven Moffat, Sherlock Holmes gibi farklı bir karakterin hikayelerinin sevilmesinin bunların çok iyi yazılmış olmasından kaynaklandığını söylüyor. Martin Freeman modern televizyonun bizlere verdiği net bir mesaj olduğunu, izleyicilerin kusuru olan kahramanları daha çok sevdiğini dile getiriyor. Sherlock'un hepimizden çok daha iyi olduğunu ama aynı zamanda kendimizle bağlantı kurabileceğimiz bir yanının da bulunduğunu düşünüyor. Benedict Cumberbatch de sözleriyle Holmes ve Watson arasındaki uyuma, ikilinin birbirini tamamlayışına değiniyor. Sherlock Holmes hikayelerinin mantık ve bilimin yanında arkadaşlığın önemini de anlattığı mesajı veriliyor. Rupert Graves de karakterin zekasıyla bizleri hikayenin içine çektiğini düşünüyor.

Merakla beklenen dizi özel bölümüyle 1 Ocak'ta BBC'de ekrana gelecek. Sherlock, İngiltere gösterimiyle aynı anda saat 23:30’da Türk ekranlarına TLC’de geri dönecek. Bahsi geçen videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.


Sherlock Holmes and John Watson: "The two most quietly devoted friends ever in the fictional universe." #Sherlock #221Back

Posted by BBC One on 30 Aralık 2015 Çarşamba


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER