Peter Capaldi, Doctor Who'dan 10. sezonda ayrılabilir

Peter Capaldi, Doctor Who'dan 10. sezonda ayrılabilir
Tecrübeli oyuncu Peter Capaldi, The Telegraph'ın kendisiyle gerçekleştirdiği bir röportajda Doctor Who'ya veda edebileceğinin sinyallerini verdi.

Peter Capaldi, 12. Doktor olarak macerasına sekizinci sezonla birlikte başladı. Matt Smith'in diziden ayrılmasıyla birlikte Doktor karakterini devraldı. Sekizinci ve dokuzuncu sezonda Jenna Coleman'la birlikte rol aldılar. Geçtiğimiz sezon Coleman'ın canlandırdığı Clara Oswald karakteri kendi maceralarına doğru yelken açtı. Benzeri bir durum şimdi de Peter Capaldi cephesinde yaşanacak gibi görünüyor. Tecrübeli oyuncu The Telegraph'ın kendisiyle yaptığı röportajda diziye onuncu sezonda elveda diyebileceğini açıkladı. Capaldi bu durumu "Bu benim son senem olabilir. Bu durum da oldukça korku verici. Doctor Who'yu çok seviyorum ancak bu iş oldukça özveri istiyor. Ben başka işler de yapmak istiyorum." sözleriyle açıkladı.

Jenna Coleman'ın diziden ayrılması ardından hikayeye yeni bir yol arkadaşının dahil edilmesi bekleniyor. Ancak şimdiye kadar bu konuyla alakalı bir gelişme yaşanmadı. Öte yandan Peter Capaldi gerçekten gelecek sezonda diziden ayrılacak mı, o da kesinleşmiş değil. Yapımcılar ya da BBC cephesinden resmi bir açıklama gelmesi durumunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Unutmadan, Doctor Who'nun dokuzuncu sezonu ülkemizde 4 Ocak'ta TLC ekranlarında başlayacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER