Wicked City'nin kalan bölümleri Hulu'da ekrana gelecek

Wicked City'nin kalan bölümleri Hulu'da ekrana gelecek
Yayın hayatına ABC'de başlayan ve üç bölüm sonrasında iptal edilen Wickey City, hikayesini sonlandıracak. Dizinin çekilmiş olan sekiz bölümünün Hulu'da izleyici karşısına çıkacağı açıklandı.

Steven Baigelman'ın yarattığı dizide baş yazarlığı Amy B. Harris üstleniyordu. Aslen 10 bölümlük sipariş almış olan Wicked City, birbirleriyle romantik olarak bağlantılı iki seri katilin hikayesini anlatıyordu. Los Angeles polisi, şehirde terör estiren bu katillerin peşinde koşuyordu. Bu süreçte Sunset Strip her geçen gün yaşaması daha zor bir yer haline geliyordu. Bu dizinin başrolünde Gossip Girl dizisiyle tanıdığımız Ed Westwick yer alıyordu. Ona Erika Christensen, Jeremy Sisto, Taissa Farmiga, Gabriel Luna, Karolina Wydra, Evan Ross, Jaime Ray Newman ve Anne Winters gibi isimler eşlik ediyordu.

Wickey City'nin yayımlanan üç bölümü çoktan Hulu'da yer almıştı. Yapılan açıklamayla bölüm sayısının yediye çıkacağı duyuruldu. Üstelik haber bununla sınırlı değil. Dizinin yapımcılarından Laurie Zaks'ın açıklamasına göre bir de hikayenin bitirileceği sekizinci bölüm olacak. Twitter üzerinden yapılan duyuruda "Wickey City hayranları: Bugün sekizinci bölümün çekimlerini şahane bir sonla bitirdik. İnternet yayıncılığı için uygun bir son oldu. Hikaye tamamlandı." sözlerine yer verildi.

Şimdilik bu bölümlerin ne zaman Hulu'da yer alacağı bilinmiyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER