Kovboy Günlükleri Nat Geo Wild’da ekrana geliyor

Kovboy Günlükleri Nat Geo Wild’da ekrana geliyor

Tehlikeli Hayvan Uzmanı Matt Wright’ın sıra dışı hayatı, Kovboy Günlükleri ile 25 Aralık’tan itibaren her cuma günü saat 19.00’da Nat Geo Wild’da izleyiciyle buluşuyor.

Avustralya’nın dağ ve köylerinde yetişen, tehlikeli hayvan uzmanı Matt Wright’ın sıra dışı gündelik hayatının kapıları Nat Geo Wild izleyicilerine açılıyor. Kovboy Günlükleri’nde, Matt Wright sahip olduğu bilgive yeteneklerini kullanarak vahşi hayvanların, kimsenin çözmeye cesaret edemediği, problemlerini çözüyor. Vahşi yaşam ve macerayı, gözlemci belgesel tekniği ile buluşturan Kovboy Günlükleri25 Aralık Cuma günü, 19.00’da Nat Geo Wild’da başlıyor.

Matt Wright dünyanın en büyüleyici ve bir o kadarda tehlikeli canlılarını gözlemliyor, yakalıyor ve daha güvenilir bir lokasyona taşıma görevini üstleniyor. İnsanlar tarafından yaratılan kötü şartlara maruz kalan vahşi hayvanları korumak da yine Matt’in görevlerinden bir tanesi oluyor. Korkusuz, tehlikeli hayvan uzmanı Matt Wright’ın hikayeleri Nat Geo Wild izleyicilerine ilham veriyor.

Kovboy Günlükleri25 Aralık’tan itibaren her cuma günü saat 19.00’da Nat Geo Wild’da ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER