Hillary Clinton, Broad City'ye konuk olacak

Hillary Clinton, Broad City'ye konuk olacak
Broad City popülerliğine popülerlik katmaya devam ediyor. Sevilen dizide şimdi de Hillary Clinton'ın rol alacağı ortaya çıktı.

Comedy Central'da ekrana gelen dizinin yapımcılığını ünlü komedyen Amy Poehler üstleniyor. Abbi Jacobson ve Ilana Glazer de hem yapımcı hem de oyuncu olarak yer alıyor. Başta Youtube'da kısa skeçler hazırlayan ikiliyi Saturday Night Live ile tanınan Amy Poehler keşfetmişti. Broad City'nin televizyon macerası da böylece 2014 yılında başlamış oldu.

2016 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleşecek olan başkanlık seçimi için adaylığını koyan Hillary Clinton, Broad City'ye konuk olacak. Clinton son zamanlarda bolca televizyon programlarına katılıyor. Onun katıldığı programlar arasında Late Night with Seth Meyers, Tonight Show Starring Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel Live! ve Saturday Night Live yer alıyor. Hillary Clinton'ın ne şekilde dizide görüneceği henüz bilinmiyor. Ünlü politikacının diziye konuk olma durumu da Broad City'nin ve Hillary Clinton'ın resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu.

Broad City'nin üçüncü sezonu Comedy Central'da 17 Şubat'ta başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER