Sherlock özel bölümü için bir tanıtım daha geldi

Sherlock özel bölümü için bir tanıtım daha geldi
BBC'nin başarılı dizilerinden Sherlock, tek bölümlük özel bir macerayla ocak ayında ekrana geri dönecek. Dizinin bu heyecan uyandıran bölümü için bir tanıtım daha paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi bu özel bölüm Victoria Dönemi'nde geçecek. Sherlock Holmes ve Doktor John Watson'ı aslen ait oldukları zamanda göreceğiz. İsmi The Abominable Bride olarak açıklanan bölümün özeti şöyle: "Doktor Watson, Sherlock Holmes ile tanışın! Daha önce bunu yaşamıştık ama ya bunlar modern çağda değil de, Victoria Dönemi'nde yaşansaydı? Ya Dünya'nın en ünlü danışman dedektifi ve onun en yakın arkadaşı buharlı trenlerin, at arabalarının, silindir şapkaların olduğu Baker Sokağı'nda yaşasaydı? 1985'e hoş geldiniz! Bazı şeyler hiç değişmiyor. Arkadaşlık, macera ve CİNAYET. Thomas Ricoletti neden karısını gelinliği içinde gördüğü için şaşkın? Çünkü o birkaç saat önce intihar etmişti. Bayan Ricoletti şimdi sarsılmaz bir intikam arzusuyla sokaklarda dolaşıyor. Holmes, Watson ve arkadaşları mücadeleye dair tüm kurnazlıklarını kullanıp, öteki dünyadan gelmiş gibi görünen bu düşmana karşı koymak zorunda.  Çünkü sonunda bu menfur gelin hakkındaki gerçeğe ulaşacaklar."

Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Rupert Grives, Amanda Abbington, Mark Gatiss ve Una Stubbs gibi isimlerin rol aldığı Sherlock, The Abominable Bride ile 1 Ocak'ta geri dönecek. Diziden paylaşılan tanıtımı aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER