Empire'de rol alan Bryshere Y. Gray, yeni Örümcek Adam olmak istiyor

Empire'de rol alan Bryshere Y. Gray, yeni Örümcek Adam olmak istiyor
Fox'un başarılı dizilerinden Empire'de Hakeem karakterini canlandıran Bryshere Y. Gray gözünü yeni bir role dikti. O da Marvel'ın sinematik evrenine katılmak istiyor.

Şimdiye kadar yayın hakları Fox'un elinde olan Spider-Man sonunda Marvel'a geri döndü. Şimdiye kadar Peter ParkerTobey Maguire ve Andrew Garfield canlandırmıştı. Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmiyle de Tom Holland'ın hayat vereceği Peter Parker ile tanışacağız. Ancak Marvel çizgi romanlarındaki tek Örümcek Adam, Peter Parker değil.Marvel'in devam eden çizgi romanlarında bu ismi genç Miles Morales devraldı. Henüz Miles karakterinin filmlerde görüneceğine dair bir işaret yok. Ancak Bryshere Y. Gray, bu role şimdiden gözünü dikti. Paper için Örümcek Adam kıyafetiyle poz veren oyuncu "Genç ve yakışıklıyım. Amerika'daki gençliği temsil ediyorum. Onlarla şimdiye kadar kimsenin konuşmadığı şekilde iletişime geçebilirim. Amerika'nın idolüyüm. Gökyüzünde uçmayı, bir yerlere tırmanmayı isterim. Ayrıca Örümcek Adam kıyafetiyle de şahane görünürdüm." sözlerini sarf etti.

Filmlerinin sayısı her geçen gün artan Marvel'in gelecek planları Bryshere Y. Gray'inkilerle örtüşecek mi, bekleyip göreceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER