The Leftovers 3. sezon onayı aldı

The Leftovers 3. sezon onayı aldı
HBO'nun sevilen dizilerinden The Leftovers'ın üçüncü sezonla ekrana döneceği açıklandı. Ancak bu dizinin son sezonu olacak.

Kanalın başarılı yapımlarından biri olarak gösterilen The Leftovers, ikinci sezonu 6 Aralık'ta sonlandırdı. Ancak bir süre boyunca üçüncü sezon onayı haberi gelmemesi dizinin hayranlarını endişelendirdi. Öyle ki bir grup The Leftovers hayranı HBO kanalının önünde sessiz bir eylem gerçekleştirdi. Hayranların bu çabası işe yaramış olmalı ki, dizinin üçüncü sezon onayı aldığı duyuruldu. Lindelof yaptığı açıklamada izleyici ve eleştirmenlere teşekkür etti. Onların ilgi ve eleştirilerinin yapımı ayakta tuttuğunu açıkladı.

Damon Lindelof ve Tom Perrotta tarafından yaratılan dizi Perrotta'nın aynı isimdeki kitabına dayanıyor. Hikaye "ani ayrılış" olarak adlandırdığı ve geride kalanlar üzerinde büyük bir etki bırakan bir olay ile başlıyor. Dünya nüfusunun bir kısmı aniden ortadan kayboluyor. Bunun nasıl gerçekleştiği anlaşılmayınca, geri kalanlar kendilerini kaousun içinde buluyor. Bu ilgi çeken yapımda Justin Theroux, Amy Brenneman, Liv Tyler ve Christopher Eccleston gibi isimler rol alıyor.

The Leftovers'ın üçüncü ve son sezonuyla ne zaman ekrana döneceği henüz bilinmiyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER