Agent Carter'in 2. sezonundan kısa bir sahne paylaşıldı

Agent Carter'in 2. sezonundan kısa bir sahne paylaşıldı
Ocak ayında ekranlara geri dönecek olan Agent Carter izleyicileri meraklandırmaya devam ediyor. Şimdi de diziden kısa bir sahne izleyicilerle paylaşıldı.

Bilindiği gibi ikinci sezonda Ajan Peggy Carter, 1947 yılında macerasına Los Angeles'ta devam ediyor. Burada Hollywood bağlantılı bir davayla ilgilenmeyi kabul ediyor. Ancak elbette bu işin altından da beklediğinden çok daha fazlası çıkıyor.

Paylaşılan sahnede Los Angeles'a yeni varmış olan Peggy Carter'ı görüyoruz. Edwin Jarvis ona Los Angeles'la ilgili şikayetlerini anlatıyor. Sonunda anlıyoruz ki Jarvis, Howard Stark'ın gereksiz işlerine koşturmaktan yorulmuş ve sıkılmış durumda. Eski maceraları özleyen Jarvis, yeniden Peggy'nin şoförlüğünü yapmak istiyor.

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan dizide Hayley Atwell, James D'arcy, Enver Gjokaj, Bridget Regan, Lyndsy Fonseca, Dominic Cooper, Wynn Everett, Currie Graham, Reggie Austin gibi isimler rol alıyor.

Agent Carter, 10 bölümlük ikinci sezonuyla 19 Ocak'ta ABC kanalında ekrana geri dönecek. Paylaşılan sahneyi de aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER