Rachel Shelley de Once Upon a Time'ye dönüyor

Rachel Shelley de Once Upon a Time'ye dönüyor
ABC'nin sevilen dizisi Once Upon a Time tanıdık yüzleri yeniden ağırlamaya devam ediyor. Rachel Shelley'nin yeniden dizide rol alacağı açıklandı.

Entertainment Weekly'nin haberine göre Rachel Shelley, Milah rolüyle geri dönecek. Milah, Michael Raymond-James'in canlandırdığı Baelfire'nin annesi ve Rumplestiltskin'in eşi olmasıyla dikkat çeken bir karakter. Milah daha sonra Colin O’Donoghue'nin hayat verdiği korsan Hook ile birlikte kaçmıştı. Karanlık olana dönüşen Rumplestiltskin'in Milah'ı öldürmesiyle Hook ve Rumplestiltskin arasındaki düşmanlık başlamıştı. 

Şimdilik Rachel Shelley'nin hangi koşullarda diziye döneceği, hikaye akışının ne olacağı bilinmiyor. Bu detaylar özellikle gizli tutuluyor. Ancak onu beşinci sezonun ikinci yarısında göreceğimiz söyleniyor.

Rachel Shelley'nin yanı sıra Barbara Hershey, Giancarlo Esposito, Robbie Kay, Victoria Smurfit, Emma Caulfield ve Tony Perez gibi isimleri de yakında Once Upon a Time de yeniden göreceğiz.

Once Upon a Time, beşinci sezon bölümleriyle Amerika'da pazar günü ekrana geliyor. Dizinin yeni bölümleri ülkemizde çarşamba günleri Dizimax Drama'da izleyiciyle buluşuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER