Tom Welling'den yeni dizi: Section 13

Tom Welling'den yeni dizi: Section 13
Smallville dizisiyle akıllarda yer eden oyuncu Tom Welling, yeni bir yapımla ekrana dönmeye hazırlanıyor. Bu yeni projenin adı Section 13 olarak duyuruldu.

Tom Welling, izleyicilerin zihinlerine Clark Kent karakteriyle kazındı. 10 sezon devam eden Smallville dizisinde Superman'in bildiğimiz kahramana dönüşmeden önceki halini canlandırmıştı. Dünya'daki yerini ve güçlerini doğru şekilde kullanmayı öğrenen adam sonunda bilinen en güçlü kahramanlardan biri olan Superman'e dönüşmüştü. 

Warner Bros. TV ve Tom Welling Productions şimdi yeni bir projeyle bir araya geliyor. Section 13'ün senaryosunu Bones dizisindeki çalışmasıyla tanınan Carla Kettner kaleme alacak. Tom Welling bu projede hem oyuncu hem de yapımcı olarak yer alacak. CBS'de ekrana gelmesi beklenen dizi eskiden CIA'de çalışan bir girişimciyi merkezine alacak. Yaşanan trajik bir durumun ardından en zorlu ve tehlikeli görevleri yapmasıyla bilinen bir örgüte dahil olacak. 

Şimdilik dizide başka kimlerin rol alacağı ya da çekimlere ne zaman başlanacağı bilinmiyor. Tom Welling'in Clark Kent karakterini üstünden atıp atamayacağını da zaman gösterecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER