Second Chance için yeni bir tanıtım geldi

Second Chance için yeni bir tanıtım geldi
Fox'ta ekrana gelecek olan Second Chance için yeni bir tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Televizyonun  yeni bilim kurgu dizisi 75 yaşında emekli bir şerif olan Jimmy Pritchard'ın ölümüyle başlıyor. Etik anlayışı bozuk olan bu adam, görev sırasında yaptıkları ortaya çıkınca emekli olmak zorunda kalıyor. Bundan sonra zorlu bir hayat yaşayan Jimmy, ailesinden de uzak kalıyor. Bir akşam oğlunun evinde yaşanan soyguna şahit olmasıyla öldürülüyor. Ancak ölümü ona yepyeni bir şans sunuyor. İki bilim adamı tarafından hayata geri döndürülüyor. Üstelik daha genç ve normal bir insandan çok daha güçlü bir şekilde. Şimdi Jimmy'yi yeni bir soru bekliyor: Eline geçen bu ikinci şansla ne yapacak?

Yeni tanıtımda "75 yaşında bir adam olarak öldüm. Şimdi 35 yaşındayım. Öncesinden çok daha iyiyim! Ben ikinci şansı elde eden adamımım." sözleri yer alıyor.

Şimdiye kadar The Frankenstein Code ve Lookinglass isimleriyle de anılan dizinin başrolünde Rob Kazinsky yer alıyor. Ona Adhir Kalyan, Dilshad Vadsaria, Tim DeKay ve Ciara Bravo gibi isimler eşlik ediyor. Phillip Baker Hall da Jimmy karakterinin yaşlı haliyle izleyici karşısına çıkıyor.

Howard Gordon'un yapımcılığını üstlendiği Second Chance, ilk bölümüyle 13 Ocak'ta Fox'ta ekrana gelecek. Paylaşılan yeni tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER