Shadowhunters dizisi için yeni bir tanıtım paylaşıldı

Shadowhunters dizisi için yeni bir tanıtım paylaşıldı
Mortal Instruments kitaplarından televizyona uyarlanan Shadowhunters yakın zamanda ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizi için yepyeni bir tanıtım daha yayımlandı.

Cassandra Clare'nin kaleme aldığı kitaplara dayanan dizide 18 yaşına basan Clary kendisine dair gerçeği öğreniyor. Clary, Shadowhunters (Gölge Avcıları) ismiyle bilinen meleklerle insanların melezi olan bir soydan geliyor. Bu grup şeytanları avlamayı kendine görev ediniyor. Bu süreçte Clary'nin annesi Jocelyn kaçırılıyor ve genç kız kendini şeytanların avlandığı bir dünyada buluyor.

Daha önce Mortal Instruments: City of Bones ismiyle beyaz perdeye uyarlanan seri olumsuz yorumlar nedeniyle son bulmuştu. Şimdi aynı kitap serisi dizi olarak karşımıza çıkacak. Bu yeni projenin oyuncuları arasında Katherine MacNamara, Dominic Sherwood, Harry Shum Jr., Alan Van Sprang, Alberto Rosende, Emeraude Toubia, Isaiah Mustafa ve Matthew Daddario yer alıyor.

Shadowhunters, yayın hayatına ABC Family / Freeform'da 12 Ocak'ta başlayacak. Diziden paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER