Set Ziyareti: Hayata, aşka dair tam gaz ve romantik bir yolculuk

Set Ziyareti: Hayata, aşka dair tam gaz ve romantik bir yolculuk
Show Tv'nin başarılı yükselişinin ilk sinyallerini veren, Bi Yapım'ın da ilk göz ağrısı yani ilk prodüksiyonu olma özelliğini taşıyan romantik komedi Aşk Laftan Anlamaz tam 12 haftadır ekran yolculuğunu sürdürüyor. Bi Yapım'ın bir romantik komedi hazırladığı haberi geçen Nisan ayında düzenlenen MipTv fuarı öncesinde konuşulmaya başlamıştı.

Kanal D'de yayınlanan, etkisi, bitişinin yarattığı depremin artçıları sosyal medyada hâlâ devam eden, ardında kocaman ve hâlâ kanayan AlSel efsanesi bırakan drama Güneşin Kızları'nın 39 bölüm süren yolculuğu sayesinde güçlü bir çıkış yakalayan, kalbimizi çalan koca gözleri, sıcak beden diliyle dikkatimizi çeken genç yıldız Hande Erçel'in yaz aylarında yeni bir proje yapacağı konuşuluyordu. Hemen her yapım şirketinin renklerine bağlamak için uzun süre uğraştığı Erçel'in Bi Yapım'la anlaşması sektör için de sürpriz olmuştu.

Hande Erçel, Bi Yapım'la el sıkıştıktan hemen sonra bu sefer de dizinin erkek başrol oyuncusu hakkında söylentiler çıkmaya başlamıştı. Nisan ortalarına doğru ise önce uyarlama dizi Medcezir'le gözümüze aşina olan ama aslen Tatlı Küçük Yalancılar sayesinde oyun gücünü yakından tanıma şansı yakaladığımız Burak Deniz'in de projeye dahil olduğu duyuruldu.

Ve Sarsılmaz Ailesi'nin veliahtı Murat Sarsılmaz'la Giresun’da doğan, İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşam mücadelesine kalkışan Hayat'ın aşkı arama macerası böyle başladı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER