Television Critics Association'da 4. gün özeti

Television Critics Association'da 4. gün özeti
Television Critics Association ya da Türkçe adıyla Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin yaz dönemi basın turu dördüncü gününde dolu dolu devam etti. Etkinliğin dünkü konukları BBC America, Starz ve AMC'ydi. BBC America Doctor Who paneliyle adından söz ettirirken, AMC'den The Walking Dead ve Fear The Walking Dead ile ilgili açıklamalar geldi. Starz da Black Sails, American Gods ve Da Vinci's Demons'la alakalı duyurularda bulundu. Bakalım etkinliğin bugünü ne gibi haberlere ev sahipliği yaptı!

Ash vs Evil Dead tıpkı filmler gibi olacak

Starz'da ekrana gelecek olan ve Bruce Campbell'ı yeniden Ash rolünde izleyeceğimiz Ash vs. Evil Dead merak uyandırmaya devam ediyor. Dizinin ekibi Televizyon Eleştirmenleri Derneği yaz turu kapsamında gerçekleşen paneldeki sözleriyle izleyicileri heyecanlandırmayı başardı. Campbell diziyle ilgili olarak "Ash vs Evil Dead, filmlerin yumuşatılmış hali değil. Eğer film olarak çıksaydı, sınıflandırılmayan filmlerden olurdu. Starz'la çalışmanın güzel yanı da bu. İçeriği sınırlamak zorunda kalmıyorsunuz." şeklinde konuştu. 

Black Sails 4. sezon onayı aldı

Starz'ın sevilen yapımlarından Black Sails'ın gelecek yıl da televizyon macerasına devam edeceği belli oldu.  Robert Louis Stevenson'ın Define Adası kitabından önce olanları konu eden dizide Toby Stephens, Hannah New, Luke Arnold, Jessica Parker Kennedy, Tom Hopper ve Zach McGowan gibi isimler rol alıyor.

İlk iki sezonuyla 4.5 milyon izleyiciye ulaşan Black Sails'ın dördüncü sezonu 2017 yılında ekrana gelecek.

Antonio Banderas'ın yapımcılığını üstleneceği Havana Quartet geliyor

Kübalı yazar Leonardo Padura'ın dört kitaplık dedektif serisinden uyarlanacak olan dizi şimdilik geliştirilme aşamasında. Yapım Havana Blue, Havana Gold, Havana Red ve Havana Black eserlerini temel alacak. Dizide Kübalı bir dedektif olan ama aslen yazar olmak isteyen Mario Conde (Banderas) hikayenin merkezinde yer alacak. Havana Quartet'in senaryosunu daha önce Hung ve Magic City gibi yapımlarda çalışmış olan Eduardo Machado kaleme alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER