CBS'ten yeni dizi: Zoo

CBS'ten yeni dizi: Zoo
Yaz aylarının gelmesi sebebiyle sevdiğimiz yapımların hepsi sezon finali yaptı. Ancak bu aynı zamanda yaz dizilerinin yayına başlaması demek. Yaz ekranının yeni dizilerinden birisi de CBS'in yeni dizisi Zoo.

James Patterson'ın kaleme aldığı aynı isimli kitaptan televizyona uyarlanan dizi bu ay sonunda ekrana gelmeye hazırlanıyor. Hikaye hayvanların insanlara karşı saldırganlaşmalarıyla başlıyor. Bir hayvanbilimci olan Jackson Oz hayvanların davranışlarındaki farklılıkları seziyor. Bu sıkıntıyı çözmeye karar veriyor. Ancak bu süreçte hayvanların insanlara saldırma süreci dünyanın her yerinde gerçekleşmeye başlıyor. Tüm bu olanların ardından, Jackson babasının hayvanların dünyayı insanlar mahvetmeden önce yeniden ele geçirme üzerine kurduğu çılgınca teorisinin doğruluğunu sorgulamaya başlıyor.

Dizinin ana karakteri Jackson Oz'a Mad Man, The Crazy Ones gibi yapımlarda rol almış olan James Wolk hayat veriyor. Ona Nora Arnezeder, Nonso Anozie, Kristen Connolly, Billy Burke, Geoff Stults ve Carl Lumbly gibi isimler eşlik ediyor.

İlk sezonu 13 bölümden oluşan Zoo, "First Blood" isimli ilk bölümüyle 30 Haziran'da ekrana gelecek. Zoo ülkemizde FX'te 1 Temmuz'da yayımlanacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER