Jason Statham'lı İntikam Vakti filmi 26 Kasım’da sinemalarda!

Jason Statham'lı İntikam Vakti filmi 26 Kasım’da sinemalarda!
Aksiyon sinemasının iki büyük ismi; yönetmen Guy Ritchie ve oyuncu Jason Statham güçlerini bu kez ‘İntikam Vakti’ için birleştirdi! Uzun bir aradan sonra birlikte çalışan ikilinin nefesleri kesecek bu yeni filmi, 26 Kasım’da Türkiye’de vizyona giriyor. 

‘Hızlı ve Öfkeli’ serisi, ‘Tetikçi’, ‘Cehennem Melekleri’ ve ‘Taşıyıcı’ gibi aksiyon klasikleri ile tanınan İngiliz aktör Jason Statham’ın oğlunun intikamının peşine düşen gizemli H karakterini canlandırdığı ‘İntikam Vakti’ (Wrath of Man), Josh Hartnett, Scott Eastwood ve Holt McCallany gibi usta oyuncuları da kadrosunda barındırıyor.  
 
Bir an olsun düşmeyen temposu ile sinema salonlarında aksiyon fırtınası yaratacak filmin hikayesi şöyle: Varlıklı ve güçlü bir adam olan H, her hafta milyonlarca dolarlık taşıma işi yapan bir zırhlı araç şirketinde özel güvenlik görevlisi olarak işe girer. Olağanüstü yetenekleriyle tüm soygun girişimlerini neredeyse tek başına engelleyen H’in bu işte neden çalıştığını kimse anlayamaz. H’in aklında ise tek bir şey vardır: Oğlunun ölümüne sebep olan adamlardan intikamını almak.
 
‘İntikam Vakti’ 26 Kasım’da sinemalarda.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER