Zack Snyder'ın Justice League filminden yeni bir tanıtım videosu geldi

Zack Snyder'ın Justice League filminden yeni bir tanıtım videosu geldi
Zack Snyder'ın Justice League filminden yeni bir tanıtım videosu geldi. 

"Hallelujah" müziğinin kendisini yeniden gösterdiği tanıtım videosu tamamının siyah beyaz olmasıyla da öne çıkıyor. Snyder'ın hazırladığı Justice League filmi 2021 içinde HBO Max'te yayınlanacak. Filmin, dört parça halinde mini dizi olarak ekrana gelmesi bekleniyor. Her bölüm yaklaşık bir saat kadar sürecek.

2017'de vizyona giren Justice League, 300 milyon dolar bütçeye karşılık 657 milyon dolar hasılat elde etti ve eleştirmenler tarafından beğenilmedi. Başrollerde Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Ezra Miller (The Flash), Jason Momoa (Aquaman) ve Ray Fisher (Cyborg) yer aldı.

Snyder, Justice League'i tamamlanmasına az bir zaman kala kızı intihar ettiği için görevden çekilmiş ve filmi tamamlaması için başa Joss Whedon geçmişti. Post-prodüksiyonda pek çok sahneyi yeniden çeken Whedon senaryoda büyük değişiklikler yapınca Snyder, filmin son halinin kendisininkine pek de benzemediğini belirtmişti. Kendi versiyonunun son halinin hazırlıklarını sürdüren Snyder, Ben Affleck, Ray Fisher, Amber Heard ve Joker'i yeniden canlandıran Jared Leto'nun da yer aldığı birçok isimle yeniden çekim de yapıyor. Filmde Joker dışında orijinalin aksine Darkseid, Lex Luthor ve Deathstroke karakterleri de yer alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER