NTV'nin bayram ekranında neler var?

NTV'nin bayram ekranında neler var?
1.GÜN
 
Birbirinden renkli isimler bayramı NTV’de kutluyor...
 
10.15 Dilek Hanif İle Halkın Sanatı bu hafta; 700 yıllık geçmişe sahip yazmacılık ve tahta baskı sanatının merkezi Tokat’a gidecek.
 
11.15 / Osman Müftüoğlu ile Yaşasın Hayat; Her hafta temel bir konu hakkında merak edilenlerin ele alındığı ‘Yaşasın Hayat’ta bu hafta sağlık gündemini Ramazan Bayramı belirliyor.
 
12.15 O Anın Hikayesi; NTV bayram ekranı için "O Anın Hikayesi" programa konuk olan usta oyuncu Zihni Göktay, hayatının önemli anlarının fotoğrafları üzerinden, kendiyle ilgili bütün gerçekleri Seda Öğretir’e anlattı.
 
16.15 O Anın Hikayesi; NTV bayram ekranı için "O Anın Hikayesi" programa katılan makyaj uzmanı, ses sanatçısı ve oyuncu Suzan Kardeş, hayatının önemli anlarının fotoğrafları üzerinden, kendiyle ilgili bütün gerçekleri Tuğba Dural’a anlattı.
 
18.15 / Ruhun Doysun; Mehmet Gürs, “Sınırlar” bölümünde; farklı konuklarıyla mutfağın ve hayatın sınırlarını yeniden düşünmemiz için ilham veriyor. 
 
19.15 Macerasever; Orkun Olgar ve ekibi, bu hafta 3937 metre yüksekliğinde zirvesi ve el değmemiş doğası ile Karadeniz'e kucak açan Kaçkar Dağları’nda...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER