Gelecek Dizi Sezonunun Dikkat Çeken Yeni Yabancı Dizileri

9) Single Parents

Yayın Tarihi: 26 Eylül
Yayıncı: ABC

Leighton Meester, Taran Killam ve Brad Garrett'li yeni bir komedi dizisi. Dizide çocuklarını birbirinin yardımıyla büyüten bir grup bekar ebeveynin aşkı arayışı ve hayatta kalma çabaları anlatılacak. Gossip Girl sonrası denemelerinden pek de istediğini alamayan Meester, oğluna aşırı bağlı güçlü bir anneyi canlandıracak. Killam, bekar bir baba olarak devam ettirdiği hayatında kendisini unutmuş bir adamı oynayacak. Garrett ise zengin, emeklilik hayatı yaşayan, iki kızını tek başına büyüten, ebeveynlik konusunda eski kafalı birisi olarak ekranda olacak.


10) The RomanoffsYayın Tarihi: 12 Ekim
Yayıncı: Amazon

Mad Men'in yaratıcısı olarak bilinen Matthew Weiner'ın yeni dizisi. Antoloji ve sekiz bölüm sürecek, sekiz ayrı hikaye anlatılacak.

Merkezinde 1613’ten, Bolşeviklerin başa geldiği 1917 yılına kadar Rusya’yı yöneten imparatorluk ailesinin soyundan geldiklerine inanan insanlar yer alacak. Kadrosu: Aaron Eckhart, Diane Lane, Isabelle Huppert, Christina Hendricks, John Slattery, Amanda Peet, Jack Huston, Kathryn Hahn, Noah Wyle, Paul Reiser, Marthe Keller, Andrew Rannells. 


11) CampingYayın Tarihi: 14 Ekim
Yayıncı: HBO

Girls'ün yaratıcısı Lena Dunham HBO'ya, Jennifer Garner da uzun bir sürenin ardından ekranlara dönüyor. İngiliz Sky Atlantic’in Camping isimli dizisinden Amerika'ya uyarlanan yeni dizinin sezonu sekiz bölüm sürecek.

Garner dizide Kathryn Siddell-Bauers isminde Los Angeles'ta yaşayan, sert, karmaşık, eğlenceli ve kontrol meraklısı bir anneyi oynayacak. Kathryn’in kocası Walt’un (David Tennant) 45. doğum gününü kutlamak için birlikte kampa gidecekler ve Kathryn’in kız kardeşi, eski en yakın arkadaşı ile başkaları da onlara katılacak. Haftasonu planları tahmin edileceği üzere hiç de beklenmedik bazı gelişmelerin yaşanmasına sebep olacak.


12) Charmed & Roswell, New MexicoYayın Tarihi: 14 Ekim - Sezon Ortası
Yayıncı: The CW

The CW da kardeş kanalı CBS gibi iki eski diziyi mezarından kaldırıp ekrana döndürüyor. 

* The WB ve UPN birleşip The CW ollmadan önce The WB'da sekiz sezon yayınlanan Charmed'ın orijinal versiyonu insanları kötü güçlerden korumaya çalışan birkaç cadının hikayesi üzerine kuruluydu. Modern dizi de eskinin yolundan ilerleyerek merkezine üç genç cadıyı oturtacak. Ancak zaman olarak günümüzde geçecek. Üç kız kardeş cadı olduklarını öğrenirler. Sonrasında şeytanlarla mücadele, aile bağlarını devam ettirme, ataerkilliğe karşı gelme... Bir cadının işi asla bitmez!

Yeniden çevrimin kadrosunda Sarah Jeffery, Madeleine Mantock, Melonie Diaz ve Rupert Evans gibi isimler yer alıyor.
* 1999-2002 arasında üç sezon yayınlanan bilim kurgu dizisi Roswell'in modern uyarlaması olan Roswell, New Mexico'nun pilotu The Originals'in senaristi Carina Adly MacKenzie tarafından yazıldı, yaratıcısı Julie Plec tarafından yönetildi. Uyarlama, orijinalinde olduğu gibi Melinda Metz'in yazdığı Roswell High serisine dayanıyor.

İstemeyerek büyüdüğü Roswell'e geri dönen göçmen kızı Liz, geri döndüğünde gençliğinde hoşlandığı Max'in polis memuru olduğunu ve Dünya'ya ait olmayan güçleri olduğunu keşfeder. Aralarında romantik bir ilişki gelişmeye başlar ve iki karakter, birlikte Max'in geçmişini araştırmaya başlarlar. Ancak yaşanan şiddetli bir saldırı Dünya'daki uzaylı varlığını gizlemek için devlet tarafından gizlenince Max'in gerçek kimliği ve aralarındaki romantik ilişki tehlikeye girer.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER