2018 San Diego Comic-Con: 2. günün ardından

2018 San Diego Comic-Con: 2. günün ardından
San Diego'da devam eden Comic-Con, ikinci gününde de birçok panele ve habere ev sahipliği yaptı.

* DC Comics'in bu yıl bitmeden açacağı online yayın platformu DC Universe'ün yeni dizisi Young Justice: Outsiders'ın posteri ve tanıtımı yayınlandı.


* Fantastic Beasts serisinin 16 Kasım'da vizyona gireceği ikinci filminin Comic-Con'a özel posteri yayınlandı.

* Ünlü yönetmen James Gunn, daha önce attığı tecavüz ve pedofiliyle ilgili bazı tweetler nedeniyle Marvel tarafından kovuldu. Bu sebeple artık Guardians of Galaxy'nin 3. filminin yönetmenliğini üstlenmeyecek. Comic-Con'da yer alması planlanan herhangi bir panele gelmesi de beklenmiyor haliyle. Dolayısıyla Sony'nin yeni filminden çıkarılması da an meselesi.

Gunn, Domald Trump hakkındaki eleştirileri nedeniyle bir süredir Cumhuriyetçiler'in hedefindeydi. Ünlü yönetmen ofansif şaka olarak değerlendirdiği tweetleri için özür diledi.

* M. Night Shyamalan'ın The Split ve Unbreakable filmlerinin devamı olarak hazırlanan Glass'ın hem posteri hem de fragmanı geldi.

 

* National Geographic'in belgesel-dizi karışımı projesi Mars, yeni sezonuyla 12 Aralık'ta dönüyor. Onun da fragmanı geldi. 


* Vikings, yeni sezonuyla 28 Kasım'da ekranlara geri dönüş yapıyor. Tabii ki ondan da fragman geldi. 

 

* Netflix animasyonu Voltron: Legendary Defender'in 10 Ağustos'ta başlayacak 7. sezonunun fragmanı Comic-Con'da yayınlandı. Yetmedi, sekizinci sezonun final sezonu olacağı ve 13 bölüm süreceği duyuruldu. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER