2018 San Diego Comic-Con: 2. günün ardından

* American Horror Story'nin yeni sezonunun ismi ve yayın tarihi belli oldu. Apocalypse, 12 Eylül'de başlayacak. Sezon Murder House (1) ve Coven (3) karışımı olacak.

* Üç AMC dizisinden yeni sezon fragmanı geldi. Bununla birlikte The Walking Dead'in 7 Ekim'de başlayacağı da açıklandı. Better Call Saul 6 Ağustos'ta, Fear the Walking Dead 12 Ağustos'ta başlayacak.The Walking Dead'den ayrıldığı resmen de doğrulanan Andrew Lincoln, dizinin panelinde bir açıklama yaptı. 

"Bu, benim Rick Grimes rolündeki son sezonum. Şimdi lütfen beni dinleyin. Bu diziyi seviyorum. Benim için her şey demek. Bu diziyi yapan insanları seviyorum. Ağlamayacağıma söz veriyorum, ekran önünde yeterince ağladım. Bu diziyi izleyen insanları ayrı düşkünüm. Bu, kariyerimin en mükemmel, olağanüstü ve güzel deneyimiydi. Büyük çoğunluğu da sayenizde oldu. Size teşekkür etmek istiyorum ve bunun bir Oscar konuşmayına veya ölüm ilanına dönmesini istemiyorum. Bu sezon yaptığımız çalışmayla gerçekten ama gerçekten gurur duyuyoruz."

* Samantha Morton, The Walking Dead'in dokuzuncu sezon kadrosuna Alpha isminde bir karakterle katıldı. Çizgi roman serisinin tanınan kötülerinden olan karakter, The Whisperers grubunun lideri.

Nadia Hilker, çizgi romanlardan Magna karakterini canladıracak. Zach McGowan ise Jed karakteriyle yer alacak.

* Aaron Stanford, Stephen Henderson, Tonya Pinkins, Mo Collins ve Daryl “Chill” Mitchell, Fear the Walking Dead'in kadrosuna dahil oldular.

* 23 Eylül'de üçüncü sezonuyla ekrana dönece Syfy dizisi Van Helsing'in de tanıtımı yayınlandı.


* Ocak 2019’da geri dönecek olan Star Trek Discovery'nin gelecek sezonunda Kaptan Pike'ın ve Spock'un yer alacağı doğrulandı.

Rebecca Romijn, Star Trek Discovery’nin Number One’ı olarak diziye katıldı. Dahası dizinin yayıncısı online yayın platformu CBS All Access, Short Treks isminde bir uzantı diziye onay verdiğini duyurdu.

Uzantının her bölümü 10-15 dakika civarında olacak ve 4 bölüm sürecek. Aralık ayında ekrana gelecek dizide Discovery'deki karakterlerin hikayesine ve Star Trek evrenine biraz daha derinine inilecek. Ayrıca ana dizinin ikinci sezonundan bir fragman da geldi.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER