2018 San Diego Comic-Con: 1. günün ardından

2018 San Diego Comic-Con: 1. günün ardından
Her yıl geleneksel olarak Amerika'nın çeşitli şehirlerinde düzenlenen eğlence fuarı Comic-Con, merkezi olan San Diego'da başladı. 19-22 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek fuara pek çok film, dizi ve çizgi roman projesi ekibiyle ve kadrosuyla birlikte katılacak. İlk güne de pek çok dizi projesi dahil oldu, haliyle bir sürü haber geldi.

Ben de haberlerin bir kısmı biraz bağımsız olsa da bir toparlamasını yapayım dedim.

* Sons of Anarchy'nin uzantısı olarak ekrana gelmeye hazırlanan Mayans M.C., ilk bölümüyle 4 Eylül'de ekranda olacak. Jax Teller sonrası dünyada gelen projeyi yine Kurt Sutter ve Elgin James hazırladı. Dizi, Kaliforniya-Meksika sınırında faaliyet gösteren motorsiklet çetesi Mayan M.C. üzerine kurulu.

Fragmanı ve posteri yayınlandı.


* Dünya Kupası'nın final gününde ilk teaser videosu gelen  Doctor Who'nun 11. sezonunun fragmanı yayınlandı, yeni posterler (1-2) geldi. Ayrıca bir kez daha Noel bölümü olacağı duyuruldu.

 

* Son bölümüyle 2015'te ekrana gelen Star Wars: The Clone Wars'un geri döneceği duyuruldu. Disney'in yakında açılacak online yayın platformunda ekrana gelecek ve sezonu 12 bölüm sürecek.


* Youtube'un 10 bölümlük ilk sezonuyla haziran ayında ekrana gelen dizisi Impulse, 10 bölümlük onay aldı.

* DC Comics'in bu yıl bitmeden açacağı yeni online platformunda Stargirl'ün de dizisi yer alacak. Geoff Johns senaristliği üstlenecek. Yapımcılar arasında Greg Berlanti ve Sarah Schechter de yer alıyor. Lise öğrencisi Courtney Whitmore, Justice Society of America  ile iş birliği yaparak kötülerle savaşacak.

Stargirl'ü televizyonda daha önce Legends of Tomorrow'de Sarah Grey ve Smallville'de Britt Irvin hayat verdi.

* FOX iptal ettikten sonra NBC tarafından kurtarılan Brooklyn 99, Hitchcock ve Scully merkezli bir bölüm yapacak.

* CBS dizisi Hawaii Five-0 ve yeni dizilerinden  Magnum P.I. ise ortak bölüm yapmayı planlıyor. Ayrıca Tim Kang, Magnum P.I.’da Dedektif Gordon Katsumoto’yu canlandıracak.

* Marvel ve Netflix ortaklığıyla ekrana gelen dizilerden Iron Fist, ikinci sezonuyla 7 Eylül'de ekranda olacak. Alice Eve, Marvel'ın çoklu kişiliğe sahip kötüsü Mary Walker'ı canlandıracak. Sacha Dhawan ise sezonun diğer kötüsü Steel Snake'i oynayacak.


Yazı devam ediyor...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER