Kısa Kısa: Dört dizi, bir Tom Felton

Kısa Kısa: Dört dizi, bir Tom Felton
Kısa kısa dizi tanıtımı yapmak için Rupert Grint'in ve Daniel Radcliffe'in kariyerini kullandıktan sona Tom Felton'ı atlamak olmaz diyerek ona da giriverdim.

30 yaşına giren Felton da Harry Potter'ın bitmesiyle TV projelerine biraz daha ağırlık veren birisi oldu. Konuk kategorisine giren ufak tefek bir-iki işini saymazsak elimizde birisi henüz yayınlanmamış dört dizi olduğunu söyleyebiliriz.

1) Murder in the First (2014)TNT kanalında yayınlandı ve üç sezon sürdü. Polisiye drama türünde ve her sezonunun merkezinde bir konu yer alıyor. Tom da ilk sezonda yer alıyor. Dolayısıyla siz de benim gibi sadece ilkini izleseniz olur, gerisini siz bilirsiniz.

Murder in the First'ün hikayesi San Francisco'da geçiyor. Cinayet masası dedektifleri Terry English ve Hildy Mulligan, birbirinden alakasız iki cinayetle ilgilenmeye başlarlar. Ancak araştırmaları derinlemeye başladıkça ikisinin de Eric Blunt'la ilgisi olduğunu keşfedeler.

Dizide Mark Zuckerberg misali bilgisayar dahisi birisi olan Eric'i Tom canlandırıyor. Taye Diggs ve Kathleen Robertson ise iki dedektifi canlandırıyorlar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER