Kısa Kısa: Üç Dizi, Bir Rupert Grint

Kısa Kısa: Üç Dizi, Bir Rupert Grint
James Norton ve Jodie Comer'ın ardından Rupert Grint'in TV kariyerine de kısa kısa bakış atmak ve üç diziden daha bahsetmek istedim. Şimdilerde 30 yaşında olan aktör, geni bir kitlenin kendisini tanıdığı Harry Potter'ın ekrana vedasının ardından TV'ye daha dönük oldu. Ufak tefek bazı konuk oyunculukları saymazsak Rupert'i bir dizide düzenli olarak ilk kez geçtiğimiz yıl izledik.

Not: Daniel Radcliffe de TV kariyeri olarak bakarsak şimdiye kadar "A Young Doctor's Notebook" isimli iki sezon süren bir dizide yer aldı ve yakında Miracle Workers isminde bir diziyle daha ekranda olacak.

1) Snatch


Amerika'nın online yayın platformlarından Crackle, başrolünde Brad Pitt'in de yer aldığı Guy Ritchie’nin 2000 yapımı aynı adlı filminden uyarlama bir dizi ekrana getirdi. 10 bölümlük ilk sezonuyla ekrana gelen dizi, ikinci sezon onayı aldı.

Kadrosunda Ed Westwick, Tamer Hassan, Juliet Aubrey ve Phoebe Dynevor'u da bulunduran dizi, 20’li yaşlardaki bir grubun bir kamyon dolusu çalıntı altına denk gelip bir anda suç dünyasına dalmalarını konu alıyor. Gençler, Londra’nın ihanetle dalgalanan sularında yüzmeyi bir an önce öğrenip uluslararası mafya babaları, çingene dövüşçüler ve kirli polislerle dolu yeraltı dünyasından paçayı kurtarmaya, altınları paraya çevirmeye çalışıyorlar.

Rupert da ailesi zengin olsa da bu durumu kendi avantajı için kullanmayan Charlie Cavendish Scott'ı canlandırıyor. Dizinin ülkemizdeki yayın hakkı D-Smart'ta.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER