Neil Patrick Harris’ten “American Horror Story” kafası

Neil Patrick Harris’ten “American Horror Story” kafası
Patrick Harris'in kafası iyi, bol bol karnından konuşuyor.

American Horror Story, 2011 yılından beri korku-drama türünün lider dizilerinden biri. Her yeni sezonuna iddialı bir giriş yapan dizi, kalabalık kadrosundan ya da çılgın konularından mıdır bilinmez, sürekli adından söz ettirmeyi başarıyor. 

Dizi bu kez, How I Met Your Mother’ın masum atıştırmalığı Barney’i yani Neil Patrick Harris’i kadrajına alarak yine eğlence dünyası gündeminin tam ortasına oturdu. Fotoğraflarından da göreceğiniz üzere kendisi pek de masum değil. Kırmızı rujuna da hiç aldanmayın. Harris, American Horror Story'de akıl sağlığı dengesiz bir vantriloğu canlandırıyor. Henüz yayınlanan bölümün ertesinde manşetler de aktörden yana oldu. Haber sitelerinde ve gazetelerde genellikle, “Dün akşamı Patrick kurtardı” mealinde başlıklar atıldı. Harris şimdilik Curtain Call, Show Stoppers ve Magical Thinking adındaki bölümlerde rol alacak.

Aslında Harris’in bu sezonda yer alacağı aylar öncesinden belli olmuştu. Harris, American Horror Story’de rol almak isteyeceğini belirtince dizinin yaratıcısı Ryan Murphy de hemen "tamam" demişti. Dizide, Patrick Harris’in eşi David Burtka da yer alacak. Burkta sezon finalinde Elsa Mars (Jessica Lange) ile birlikte oynayacak. Harris ve Burtka çiftinin dizideki rolleri birkaç bölümlük. Ama burası American Horror Story, beklenmeyen olaylar her an gelişebilir..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER