The Arrangement: Her şeyin göründüğü gibi olduğunu kim söyledi ki?

The Arrangement: Her şeyin göründüğü gibi olduğunu kim söyledi ki?
Ünlülerin gözümüzün önündeki hayatının ne kadar gerçek olduğunu düşünüyorsunuz? Her şeyin göründüğü gibi olmadığı, bir kısmının eksik veya PR olduğunu fark ettiğimiz dönemler elbette oluyor. Hele hele son dönemde ortalığı darmaduman eden taciz skandalları bunun en büyük örneği olsa gerek.

Özellikle Kardashian ailesinin şovlarını yayınlamasıyla bilinen E! kanalı tam da bu gerçeklik üstüne eğilen bir diziyi izleyici karşısına getirdi. Mart ayında yayın hayatına başlayan The Arrangement'ın ilk sezonu 10 bölüm sürdü ve ikinci sezon onayını da aldı. Peki, nasıl bir diziden bahsediyoruz?

Genç aktris Megan Morrison (Christine Evangelista), bir yandan deneme çekimlerine gitmekte diğer yandan da yan işlerle geçimini sağlamaktadır. Ülkenin önde gelen aktörlerinden Kyle West'in (Josh Henderson) başrolünde olacağı yeni aksiyon filminde kadın başrol olmak için de seçmelere girer. Güzel geçen seçmeler sayesinde hem Kyle'ın hem de akıl hocası Terrence'ın dikkatini çekince işte o noktada hayatı değişir.

Terrence, Institute of the Higher Mind isimli bir kişisel gelişim organizasyonunun lideridir. Kyle'ın da dahil olduğu, hatta bir nevi tanıtım yüzü olarak kullanıldığı ve biraz aykırı bir kurumdan bahsediyorum. Seçmelerin ardından Kyle'ı karşısında bulan ve birlikte daha fazla vakit geçirmeye başlayan ikili öncelikle birbirlerinden hoşlanmaya başlarlar.

Sonrasında ise filmde başrolde yer almayı ümit eden Megan, önünde çok farklı ikinci bir kontrat buluverir: Anlaşmalı birliktelik! Hayatındaki her adımı planlayarak atan Kyle, Megan'a Terrence destekli bir teklif ve kontrat sunar. Ne kadar birbirlerinden gerçekten hoşlansalar da Megan'ın kendi imajı için yapmasını istediği şeyler, uymasını beklediği kurallar vardır. Megan'ın geleceğini düşünerek kabul etmesiyle birlikte ikili, kameraların önünde ve arkasında 'mükemmel bir ilişki'ye başlarlar.

Konu ve gidişat genel olarak böyle. Gelelim dahasına.

Yazı devam ediyor...

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER