Imposters: Ölüm ayırana kadar değil, karım dolandırana kadar

Imposters: Ölüm ayırana kadar değil, karım dolandırana kadar
Amerika'nın dizi piyasasından uzak kanallarından Bravo, normalde reality şov ağırlıklı yayın yapan bir kanal, hatta özellikle Real Housewives serisiyle biliniyor. Ama dijital platformlar gibi son birkaç yıldır Amerika'nın dizi yayınlamakla ilgisi olmayan kanalları da dizi yayınlamaya başlayınca Bravo onlara katılmayı ihmal etmedi.

Kanalın yayına giren en yeni dizisi ise şubat ayında ilk sezonuyla ekrana gelen Imposters oldu. Hatta ikinci sezon onayını da garantiledi. Peki, nasıl bir diziden bahsediyoruz?

Elimizde sezonu 10 bölüm süren bir kara komedi bulunuyor. Başrollerinde ise Inbar Lavi, Rob Heaps, Parker Young ve Marianne Rendón yer alıyor ve kadronun içinde Uma Thurman bile bulunuyor. Esasında da bir dolandırıcılık dizisi.

Maddie, kadınları veya erkekleri kendisine aşık edip evlenen, sonra da tüm paralarını alıp ortadan kaybolan usta bir dolandırıcı. Bunu da sadece kendi hesabına yapmıyor, iki takım arkadaşıyla Doctor lakaplı birisi adına gerçekleştiriyor. Hatta evlendiği kişilerin açıklarını bularak kendisini takip etmemelerini garantiye alıyor. Diziye de tam olarak böyle bir zamanda açıyoruz.

Son kurbanı Ezra ile yeni evlenen 'Ava', kısa süre içinde ortadan kayboluyor. Yeni avına doğru yönelen 'Saffron', hedefinin çalıştığı bankada işe bile giriyor. Ancak her zamanki gibi yürüyen işler dizi izlediğimiz için işte bu noktadan sonra karışmaya başlıyor. Hayatı alt üst olan depresyondaki Ezra, kendisinden vazgeçmiş bir haldeyken karşısında 'Alice' tarafından dolandırılmış Richard'ı bulmasın mı? Maddie'nin usta bir dolandırıcı olduğunu fark eden ikilinin araştırmaları 'CeeCee' tarafından dolandırılan Jules ile kesişiyor.

Saffron yeni hedefini tavlamakla uğraşırken üçlü ise hem paralarını hem de intikamlarını almak için yola çıkıp onu aramaya başlıyorlar. Üstelik yeni kimliğindeki Maddie, Patrick isimli birisiyle tanışıp yetmezmiş gibi yavaş yavaş ona kapılıyor. O zaman buyurun eğlenceye...


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER