Dunkirk ekibinin filmi konuştuğu özel bir video yayınlandı

Dunkirk ekibinin filmi konuştuğu özel bir video yayınlandı

400.000 adam evlerine dönemeyince… evleri onlara geldi.

“Dunkirk” yüz binlerce Britanyalı ve Müttefik birliklerinin düşman güçlerince çevrilmesiyle başlar. Arkalarını denize vermiş şekilde kumsala sıkışıp kalmış bu adamlar, düşmanlar yaklaşırken imkansız bir durumdadırlar.

Hikaye kara, deniz ve havada geçer. Manş üzerindeki semalarda, RAF Spitfire uçakları aşağıdaki savunmasız adamları korumak amacıyla düşmana angaje olurlar. Bu sırada, yüzlerce küçük tekneye doluşan askerler ve siviller, ordularının küçük bir kısmını bile olsa kurtarmak pahasına zamanla yarışırken kendi hayatlarını riske atarak umutsuz bir çabanın içine girerler.

“Dunkirk” aralarında Fionn Whitehead, Tom Glynn-Carney, Jack Lowden, Harry Styles, Aneurin Barnard, James D’Arcy, Barry Keoghan, Kenneth Branagh, Cillian Murphy, Mark Rylance ve Tom Hardy’nin yer aldığı birkaç nesli bir araya getiren bir oyuncu kadrosuna sahip.

21 Temmuz’da IMAX ve Türkçe dublaj seçenekleriyle sinemalarda yer alacak Dunkirk filminin oyuncuları; Fionn Whitehead, Harry Styles, Tom Glynn Carney, Jack Lowden ve yönetmen Christopher Nolan’ın film hakkında konuştukları özel bir video yayınlandı. Türkçe altyazılı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Filmin fragmanını ise bu haberimizde bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER