Bir pazartesi bilmecesi: İçerde mi, Babam ve Ailesi mi?

Bir pazartesi bilmecesi: İçerde mi, Babam ve Ailesi mi?
Pazartesi savaşları..
Son zamanlarda hayata dair her şey hakkında tuhaf bir kararsızlık yaşıyorum. Bu ruh halim ne yazık ki televizyon dizilerine de yansıdı ve bu konuda kendimi ikna etmek için adeta bir Sherlock edasıyla detayları titizlikle inceliyorum. Evet, son günlerimin cevabı bulunamayan sorusu: Pazartesi akşamları ne izlesem?

Belki bir çoğunuz bu konuda çoktan kararını verdi ve takip ettiği dizinin yeni bölümlerini bekliyor heyecanla.. Peki ya ben ne izleyeceğim? Adını ilk duyduğum andan itibaren merakla beklediğim ama ancak birkaç gün önce izlemeye fırsat bulduğum Show Tv'de yayınlanan Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor ile dev kadro kuran “İçerde” mi? Yoksa tanıtımlarından zerre etkilenmediğim halde uykusuzluk çektiğim bir gece de göz ucu ile bakıp, Kadir'in performansı ile uykumun kaçtığı  Kanal D dizisi “Babam ve Ailesi” mi?

Baştan belirteyim. Şu ana dek iki diziyi de gününde ve zamanında izlemedim. Yani ancak bu yazı sonlandığında benim için pazartesinin kazananı belli olacak; öyle umuyorum.. Kararsız kalınca kendi içimde tartışmaya başlayıp sizleri de jüri yapma kararı aldım. Başlayalım o zaman..


Yazı devam ediyor..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER