Hollywood Dedikoduları: Geçtiğimiz bir ayın anatomisi

Hollywood Dedikoduları: Geçtiğimiz bir ayın anatomisi
Bir kısmı gerekli, bir kısmı gereksiz ama çok çeşitli olan nedenlerden dolayı bu yazı dizisini yazmaya bir süredir ara vermiştim. Nihayet "İşte geldim buradayım!" misali geri dönüşümü yaptım. Benimle birlikte neyse ki ülke de geçtiğimiz bir aylık kadarlık süre içinde kendisini biraz olsun topladı.

Peki, bu sürede neler oldu veya daha doğrusu neler olmadı?
  • Mesela Taylor Swift-Kim Kardashian-Kanye West üçlüsü birbirine girdiler. Bu Kanye acayibi Famous klibinde bazı ünlüleri kendince kullanarak pornografiye yakın bir klip yayınladı. Sözler de cabası. Taylor bunun üzerine şarkının sözlerinden haberi olmadığını açıklayınca, Kim Kardashian onun Kanye ile yaptığı telefon görüşmesinin 'kaydını' snap olarak attı. Sonrasını düşünürsünüz herhalde, ortalık acayip kaynadı. Taylor kendini açıklamaya çalışsa da pek olmadı tabii. Kim -Kanye de bir telefon konuşmasını gizlice kaydedip yayınlamadıkları için eleştirildiler.
  • Haşarı ve henüz tam büyümemiş ergen Justin Bieber, şimdilerde Sophie Richie isminde bir modelle çıkıyor. Lionel Richie'nin de kızı olur kendileri. Kendilerine Beliebers diyen fan tayfası da başta Justin'in koyduğu resimleri olmak üzere bu durumu tabii ki onaylamaz bir haldeler. Ama bizde nasıl Murat Boz gidip Aslı Enver'i eleştiren fanlarını blokluyorsa, elin adamı da bunu yapabiliyor tabii.
Onunki de eğer kırıcı yorumlara devam ederseniz hesabımı kitlerim şeklinde saçma bir tehditti aslında. Bunun üzerine eski sevgilisi Selena Gomez "Kötü yorumları kaldıramıyosan sevgilinin fotolarını koyma, aşkınızı ikiniz yaşayın" gibi bir girişle olaya dahil oldu. Konuşma devamında ilgi için diğerini kullanmaya ve aldatma iddialarına kadar vardı hatta. Justin Biber da gidip 70 milyondan fazla takipçisi olan Instagram hesabını kapattı! (Benim içim acıdı hesaba vallahi)
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER