Hollywood Dedikoduları: Amber Heard şiddet gördüğü Johnny Depp'ten boşanıyor!

Hollywood Dedikoduları: Amber Heard şiddet gördüğü Johnny Depp'ten boşanıyor!
Geçtiğimiz haftayı ilk olarak Bilboard Müzik Ödülleri töreniyle açtık, hatta bizde de canlı yayınlayan kanal Show TV oldu. Elbiseleri merak ediyorsanız şuraya veya buraya bakabilirsiniz. Performans olarak da bence Britney Spears'ın atlanmaması gerek, onu da bıraktıktan sonra konuya gireyim.

Johnny Depp beyefendi boşanıyor. Daha doğrusu eşi Amber Heard bunu boşuyor. Hatırlayan vardır, birkaç hafta önce köpekleri nedeniyle Avustralya hükümetiyle aralarında çıkan sorundan ve çektikleri özür videosundan da bahsetmiştim. Ancak bu sefer buraya sadece boşanmalarıyla, hem de içinde şiddet içeren bir boşanmayla konu oldular. Tam Amerikan magazininin istediği türden, herkese lazım bir skandalla yani.

Aslında her şey normal başladı diyebiliriz. Pazartesi günü Amber'ın Johnny Depp'ten boşanmak ve 15 aylık evliliği bitirmek için mahkemeye başvurduğu ortaya çıktı. Üstelik aktörün annesi hayatını kaybettikten çok kısa bir süre sonra. Neden olarak da geçimsizlik gösterildi. O derece normal. Amber, haberlerden sonra adamı annesinin üstüne terk etti diye eleştirildi. Johnny Depp 1998-2011 arası birlikte olduğu, iki çocuk sahibi olduğu ama evlenmediği Vanessa Paradis'i Amber için terk ettiğinden dolayı ilahi adalet damgası yedi. Hala normal hatta...

 
Ancak Cuma günü işin rengi değişti. Medyaya Amber'ın az yukarıda gördüğünüz suratının bir tarafı mor resmi düştü ve aktöre karşı uzaklaştırma almak için başvurduğu ortaya çıktı. Meğerse ikili kavga etmeye başlamışlar ve adam kızın suratına telefon fırlatmış. Bahsettiğim başvuru da 'tekrar eden şiddete' ve hayatından endişe duyduğuna karşı yapılan bir başvuru hatta. Bu arada geçici olarak aldı da uzaklaştırma emrini.

Bundan beridir de ortalık kaynıyor denilebilir, çünkü taraf tutan tutana gibi bir şey oldu. Çünkü polise tutanak tutturulmasını istemediği için Amber'a her şeyi uydurduğunu söyleyen de her türlü inanmayan da mevcut. Johnny'nin avukatı da 15 aylık evlilik sonunda 50.000 dolarlık aylık nafaka isteğinde bulunan Amber'ın her şeyi para için yaptığını iddia etti. Ama lafın büyüğünü Johnny Depp'in yediği kesin, çünkü Amber'ın açıklamaları daha bir sağlam ve gerçekçi duruyor.

Bu arada ikili evlenirken evlilik sözleşmesi yapMAmış. Açıkçası sırf bu nedenle bile Johnny Depp'in bir şeyler 'çekmesi' gerek...

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER