Hollywood Dedikoduları: Johnny Depp ve Amber Heard'ün özür videosu viral oldu

Hollywood Dedikoduları: Johnny Depp ve Amber Heard'ün özür videosu viral oldu
Ünlü aktör Johnny Depp geçtiğimiz sene Avustralya'da film çekimindeyken eşi Amber Heard onu ziyarete gitmiş ziyarete gitmiş ve yanında iki köpeğini de götürmüştü.

Ama vahşi doğanın anavatanı gibi bir ülke olan Avustralya'nın katı hayvan kurallarına takılmışlardı, çünkü farklı kıtalardan gelen virüslerin yerel hayvanlara bulaşmaması için ülkeye giren birçok hayvanın en az 10 gün karantinada kalması gerekiyor. Bu kurala uymayanın 10 yıla kadar hapis ya da 195 bin dolar cezayla karşılaşma riski var. Amber köpekleriyle basına yansıyınca da durum tarıtşma konusu olmuştu.

Tarım Bakanı Barnaby Joyce bunun üstüne tuzla biberi katıp köpekler için "Geldikleri Amerika'ya defolup gidebilirler." diyerek bir de ülkeden çıkmadıkları takdirde uyutmakla tehdit ediverdi hatta. Amber de kısa süre içinde köpeklerini alıp ülkeyi terk etmiş ve bir daha gelmek istemediğini belirtmişti. Ama yine de köpek kaçakçılığı suçlamasıyla hakkında dava açılmıştı. İşte, hafta içinde o dava vardı. Heard, Avustralya'ya girişinde gümrükte köpekleri hakkında yalan beyanda bulunduğunu kabul etti, suçlamalar da düştü.

Yalnız şöyle milyonlarca izlenmeye neden olan bir viral durum da oldu: Davanın düşmesi için Amber yanında Depp ile birlikte 40 saniye kadarlık bir video kaydetti ama videoya baksan sanki birisi silah dayamış da zorla konuşturmuşlar gibi, öyle bir taş suratlılık var videoda. Zaten cümleler de kağıttan okunma msali tabii ki. Birçok kişi de bu durumla oldukça eğlendi tabii. (Hatta bizzat şahidim, organik bir şekilde 'trending topic' de oldular.) Stephen Colbert da dayanamayıp tiye alan bir taklit hazırladı hatta.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER