Hollywood Dedikoduları: Paul Walker'ın kızı tazminat davasından 10 milyon dolar kazandı

Hollywood Dedikoduları: Paul Walker'ın kızı tazminat davasından 10 milyon dolar kazandı
Ünlü oyuncu Paul Walker ve yakın arkadaşı Roger Rodas, 2013'te Porsche Carrera GT markalı bir araçla kaza geçirmişler ve araçta çıkan yangın sonucu vefat etmişlerdi. Zamanın ne çabuk geçtiğini ve acımasızlığını bir kenara bırakırsak eğer, geçtiğimiz hafta içinde bu ölüm aktörün 17 yaşındaki kızına tazminat kazandırmış oldu.

Aktör kaza geçirdiğinde yolcu koltuğundaydı, şoför ise Roger Radas'tı. Kızı da babasını kaybedişinde Radas'ın payı olduğu iddiasıyla açtığı davadan 10.1 milyon dolar tazminatla dönmüş oldu. Avukat ve diğer masrafları çıkarsak yedi milyon civarı bir para kazanmış olacak.

Roger'ın eşi Kristine Rodas'ın ise şansının yaver gittiğini pek söyleyemeyiz; tazminat konusu bir tarafa Porsche markasına açtığı arabada hata olduğu ve kazada onların da suçu olduğuna dair olan davayı hafta içerisinde kaybetti. Bu davanın bir benzerini birkaç ay önce aktörün kızı da açmıştı ve onunki halen devam ediyor. Kızın avukatı yaptığı açıklamada Paul Walker yolcu koltuğunda olduğu için farklı noktaların etkili olduğunu ve davanın aynı olmadığını belirtmiş...


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER