Hollywood Dedikoduları: Taylor Swift ve Tom Hiddleston ayrıldılar! t

Hollywood Dedikoduları: Taylor Swift ve Tom Hiddleston ayrıldılar! t
Amerika'da Kasım ayında yapılacak olan seçimlerin yankısı malum halen devam ediyor, şu ara münazara aşamasına gelmiş durumdalar. Rio Olimpiyatları sırasında soyulduğunu iddia eden ama yalan çıkan Ryan Lochte resmi olarak 10 ay uzaklaştırma aldı ve ayrıca sanki ülkeden destek alabilecekmişcesine Benimle Dans Eder Misin'in Amerika versiyonuna katılmaya hazırlanıyor. Bir de kısa süre önce New York Moda Haftası başlamış durumda.

Tüm bunların içinde bizse normale oranla daha sakin bir hafta geçirdik, zaten bayram da geldi falan. Bu arada iyi bayramlar demiş de olayım.

Ayrıca bu arada hafta içinde Tom Hiddleston bey ve kendisine sevgili dayanmayan Taylor Swift de ayrıldılar. 1 Haziran'da Calvin Harris gibi bir adamdan ayrıldığı ortaya çıkan (gerçi tabii ki süpriz olmadı) Taylor'ın 15 Haziran'da Tom Hiddleston ile sahil kenarı misli bir yerde öpüştükleri resimler basına yansımıştı ve ben de yazmıştım. İşte o dönemden bu yana devam ettirdikleri yaklaşık üç aylık ilişkiye son vermişler.

Daha doğrusu dedikodular doğruysa Tom son vermiş. Zaten yaklaşık bir aydır yan yana görüntü vermedikleri için ortada bir sorun olabileceğine dair dedikodular da dolaşıyordu. Tom gerçi şu an film çekimleri için Avustralya'da. Gerçi şimdi doğruya doğru, Taylor'un hiçbir ayrılığında olmadığı gibi bunda da durum herhalde kimseye sürpriz olmamıştır. Konu Tayor ve erkekleri olunca beklendik bir hikayeydi aslında. Hatta itiraf edeyim, ilk zamanlar bir ankette en fazla altı ay seçeneğine oy vermiştim. Biraz daha sürmesini bekliyordum ama itiraz etmeyeceğim.

Tek bir isteğim var: Umarım bu işin sonu da bir şarkıya dönüşmüş. Bence yeter artık. Bir de Tom'un 'Ben kalp T.S.' tişörtünü unutabilirsem geriye bir şey kalmayacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER