Hollywood Dedikoduları: George Clooney, sahte röportaj kurbanı oldu

Hollywood Dedikoduları: George Clooney, sahte röportaj kurbanı oldu
Hello dergisi, geçtiğimiz günlerde ünlü aktör George Clooney üzerinden tuhaf bir karışıklığa imzasını atmış bulundu.

Dergi oyuncuya ait kendilerine 'özel' olduğunu yazdığı bir röportajı sitesinde paylaştı ve bu röportaj da birçok haber mecra tarafından kaynak verilerek kullanıldı. Hatta röportajın içinde Clooney'in eşi Amal ile birbirlerinden bir haftadan fazla uzak kalmayacaklarına dair söz verdiklerine dair ifadelerin yer aldığı, çok sansasyonel olmasa da nihayetinde haber değeri olan basılı bir içerikten bahsediyoruz.

George Clooney ise durumdan haberdar olunca dergi ile böyle bir röportaj 'yapmadığını' ve ifadelerin kesinlikle kendisine ait olmadığına dair bir açıklama yaptı. Hatta, "Bana ait olmayan cümlelerin benimmiş gibi yayınlandığı olmuştu ama koca bir röportaj yayınlanması da yeni bir şey." de dedi.

Hello dergisi ise açıklamanın üzerine röportajı daha önce birçok kez çalıştıkları bağımsız bir ajanstan aldıklarını ve yaşananlardan dolayı üzgün olduklarını açıklayarak röportajı sitesinden kaldırdı. Açıkçası sanırım böyle dandik şeylerin sadece bizim ülkemizde yaşanmadığı için mutlu oldum. Malum bizim magazincilerden veya habercilerden çok daha acayip şeyler çıkabiliyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER