Vulture'den dev hizmet: Dizi izlemek ne kadar zamanınızı alıyor?

Vulture'den dev hizmet: Dizi izlemek ne kadar zamanınızı alıyor?
Hiç, keyifle izlediğiniz ya da izlemek için sıraya aldığınız diziler, günlük hayatımızdan toplamda ne kadar zamana mal oluyor merak ettiniz mi? Biz ettik. Ama sektörün önemli mecrası olan Vulture bu süreyi hesaplamanın yolunu da sunmuş.

Kış aylarının etkisini giderek arttırmasıyla evimizde kaliteli zaman geçirmek hepimizin en büyük arzusu haline geliyor. Böyle zamanlarda yapılabilecek en keyifli etkinliklerden birisi de yeni diziler takip etmek ya da çoktan başladığımız dizilerin yeni bölümlerine yetişmek oluyor. Ocak ayının sonuna gelmemizle birlikte, Amerika'da ara veren diziler de ufak ufak televizyona geri dönmeye başladı.

Giderek gelişen Amerikan televizyonunda her geçen yıl daha fazla dizi ekrana gelmeye başlıyor. Bu da tüm bu dizileri takip etmeyi daha da zor hale getiriyor. İşin gücün uğraşların arasında da her diziyi izlemekse imkansız. Bu yüzden güzel görünen, çevremizde tavsiye edilen yapımlara yönelmeye çabalıyoruz. Peki eğer merak ettiğiniz tüm dizileri izlemeye kalksanız, bu ne kadar zaman alırdı diye düşündünüz mü? Eğer düşünüp hesaplamaya üşendiyseniz, Vulture son çalışmasıyla hepimize kolaylık sağlıyor.

Aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz bu sayfa, izlediğiniz ya da izlemeyi düşündüğünüz dizileri seçtiğiniz zaman toplamda ne kadar saat harcayacağınızı otomatik olarak hesaplıyor. Siz de bu sayfanın yardımıyla izin günlerinizi hangi diziyle geçireceğinize, hangilerini erteleyeceğinize daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

Hesaplamak için tıklayın!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER