Analar ve Anneler dizisinin kadrosuna yeni isimler dahil oldu!

Analar ve Anneler dizisinin kadrosuna yeni isimler dahil oldu!
Ay Yapım imzalı 'Analar ve Anneler' dizinde dengeler değişiyor! Dizinin 5 yıllık zaman atlamasıyla ekrana gelecek yeni bölümünde dahil olacak yeni karakterler kadar Zeliha ve Kader’in değişen dünyaları da izleyiciyi çok şaşırtacak.

Analar ve Anneler'in yayınlanacak 6.bölümünde Zeliha, Kader, Tahsin ve Mustafa'nın birbirlerinden habersiz yaşadıkları yıllar ardından geçirdikleri çarpıcı değişimler ekrana gelecek.

YENİ İSİMLER DAHİL OLDU!

Kadroya dahil olan Bestemsu Özdemir varlıklı bir ailenin kızı  Sevgi’ye, usta oyuncu İpek Bilgin ise Sevgi’nin annesi İsmet karakterine hayat verecek. Kıvanç Kasabalı'nın mimar Selçuk karakteriyle ekrana geleceği dizinin yeni bölümlerinde aynı evlat için savaş veren iki annenin mücadelesi ekrana damgasını vuracak. Zeliha ve Kader'in yürek burkan hikayesi izleyenlere "doğuran mı yoksa büyüten mi anne" sorusunu sorgulatacak.80’li yılların ilk izleri…

Dizinin geçtiğimiz hafta ekrana gelen beş yıllık zaman atlaması için mekan ve kostümlerde de değişikliklere gidildi. 1978 yılından itibaren devam edecek hikayenin geçtiği dönemin ruhunu birebir yansıtmak için büyük bir titizlikle araştırmalar yapan dizi ekibinin kurduğu yeni dünya izleyenlerin büyük beğenisini kazanacak. 80'li yılların ilk izlerini ekrana taşıyarak izleyenlere nostalji yaşatacak dizide evlere gelen telefon ve televizyonlar dikkat çekecek. O dönemin önde gelen varlıklı ailelerinin sahip olduğu gösterişli otomobiller de dizide yer bulacak.

Berkun Oya'nın senaristliğini, Mehmet Ada Öztekin'in yönetmenliğini üstlendiği Analar ve Anneler çarpıcı yeni bölümüyle 26 Kasım Perşembe günü saat 20.00'da ATV'de ekrana gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER