‘Buyur Burdan Bak’ı izlemeye gittiler, oyuncu oldular!

‘Buyur Burdan Bak’ı izlemeye gittiler, oyuncu oldular!
BKM’nin doğaçlama komedi gösterisi ‘Buyur Burdan Bak’ın 10 Kasım Salı akşamı BKM Mutfak’ta gerçekleşen gösterisi izleyenleri adeta gülmekten kırdı geçirdi! Ekip 3 saate yakın sahnede kaldı!
 
DOĞAN AKDOĞAN ‘ŞEKER KIZ CANDY’ BİLAL ÇATALÇEKİÇ ‘NURELLA’ OLDU!
 
Doğa Rutkay’ın, eşi Kerimcan Kemal ile beraber seyirciler arasında olduğu eğlenceli gecede, gösteriyi izlemeye gelenler arasında Şahin Irmak, Gülhan Tekin, Murat Eken ve Kemal Uçar da vardı! Gülhan Tekin ve Kemal Uçar oyuncu arkadaşlarının daveti üzerine, ekibin sevilen oyunu ‘Bi Çay İçelim mi?’de sahneye çıktı, doğaçlamaya dahil oldu. Doğan Akdoğan’ın ‘Şeker Kız Candy’yi canlandırdığı oyunda, Bilal Çatalçekiç’in ‘Nurella’ taklidi büyük alkış topladı!
 
Kahkaha ve temponun hiç durmadığı gece boyunca, ‘Bi Çay İçelim mi?’oyununun yanı sıra ‘Alfabe’, ‘Serbest Atış’ ve ‘Tabu Spotu’ oyunları oynandı.
 
‘BUYUR BURDAN BAK’ TURNEYE ÇIKIYOR!
 
BKM Mutfak’ta gerçekleşecek olan bir sonraki gösteride de seyirciler arasında olacak olan Doğa Rutkay, turnenin başlamasıyla beraber ‘Buyur Burdan Bak’ı sunmaya kaldığı yerden devam edecek.
 
Doğa Rutkay, Giray Altınok, Kerem Özdoğan, Alper Baytekin, Doğan Akdoğan, Dilşah Demir, Aydın Sezgin, Özgür Bayraktar ve Bilal Çatalçekiç’ten oluşan ekip şimdilerde Edirne, İzmir, Bursa, Trabzon ve Kayseri seyircisiyle buluşmak için geri sayıma başladı! Etkinlik biletleri Biletix’te!
 
‘Buyur Burdan Bak’ Etkinlik Takvimi
 
17 Kasım BKM Mutfak Sahne / İstanbul
21 Kasım Büyükçekmece AKM / İstanbul
22 Kasım Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi / Edirne
05 Aralık İzmir AKM Yunus Emre / İzmir
06 Aralık Atatürk Kongre Merkezi Osmangazi Salonu / Bursa
13 Aralık Karadeniz Teknik Üniversitesi / Trabzon                                   
19 Aralık Kadirhas Kongre ve Kültür Merkezi / Kayseri                
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER